BAOBAB OIL

baobab_oli_pl

Bogactwo naturalnych ekstraktów olejowych zawartych w serum powoduje, że działa on jak kojący okład, który przywraca skórze zdrowy wygląd i redukuje dyskomfort związany z suchością i uszkodzeniami naskórka.
Mieszanina kwasów tłuszczowych różnych rozmiarów zawarta w oleju z baobabu zapewnia wielokierunkowe działanie na wielu poziomach naskórka. Kwasy tłuszczowe nasycone działają ochronnie, zmiękczająco, przyspieszają gojenie się ranek oraz chronią przed transepidermalna utratą wody. Kwasy OMEGA 6 przyspieszaja odnowę komórkową i regulują czynność gruczołów łojowych skóry. Kwasy OMEGA 9 wykazują zgodność z sebum i uzupełniają płaszcz lipidowy naskórka. Olej z baobabu to również bogate źródło witamin A, E, D i F oraz OMEGA 3, które działają silnie przeciw oksydacyjnie i przeciwzapalnie.
Ekstrakt olejowy z Himanthalia Elongata, bambusa oceanicznego stymuluje syntezę kolagenu oraz dzięki zawartości fukosteroli i fitokarotenoidów wspomogą w ochronie skóry przed szkodliwym działaniem światła niebieskiego ( LED) jak i podczerwonego Infra-Red.


SKŁADNIKI PRZEWODNIE: olej z baobabu i aktywny ekstrakt olejowy pozyskiwany w 100% z roślin LIFT Oléoactif®