TSUBAKI OIL

tsubaki_oil_pl

Receptura serum oparta jest głownie na oleju Tsubaki, który wytwarzany jest z nasion róży japońskiej Camellia Japonica. Olej ten wyróżnia się bardzo wysoką zawartością kwasu oleinowego OMEGA -9 , dzięki czemu zaliczany jest do lekkich olejów, które bardzo szybko wchłaniają się w skórę bez pozostawiania na skórze uczucia tłustości i lepkości.
Olej Tsubaki wpływa na produkcje kolagenu typ I oraz hamuje enzym MMP-1, który powoduje rozkład kolagenu w skórze, dzięki temu wykazuje silne działanie przeciwzmarszczkowe zwiększając jednocześnie elastyczność i jędrność skóry. Olej Tsubaki dzięki wysokiej zawartości fitosteroli oraz zdolności obniżania przeznaskórkowej utraty wody posiada silne właściwości nawilżające, gojące i regenerujące skórę.
Dodatkowo serum wzbogacone zostało o innowacyjny ekstrakt olejowy z Himanthalia Elongata, bambusa oceanicznego, który zapobiega fragmentacji kolagenu oraz zachowuje potencjał fibroblastów do wytwarzania nowego kolagenu. Jednocześnie dzięki wysokiej zawartości fukosteroli i fitokarotenoidów wspomogą w ochronie skóry przed szkodliwym działaniem światła niebieskiego ( LED) jak i podczerwonego Infra-Red.


SKŁADNIKI PRZEWODNIE: nasiona róży Japońskiej ,Camellia Japonica i bambus oceaniczny , Himanthalia Elongata